У категорії матеріалів: 165
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 16 17 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

04.03.2015 року у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» було організовано і проведено серед учнів працівників ліцею, із залученням інспектора

ДПРЧ-18 УДСНС України в Кіровоградській області Шмалько Юрія Олексійовича, роз’яснювальну роботу:

- про порядок дій у надзвичайних ситуаціях, під час терористичних актів, диверсій, мінування приміщень;

- вжиття заходів щодо посилення пильності та мір безпеки у разі виявлення підозрілих осіб, предметів, транспортних засобів;

- роз’яснення правил поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів та надання першої допомоги травмованим і потерпілим від вогнепальних поранень та вибухів.

Інженер з ОП ліцею Комарь В.С.

новини ліцею | Переглядів: 231 | Додав: Lies | Дата: 06.03.2015 | Коментарі (0)

На фото: учень 1 курсу групи №17 (навчається за спеціальністю «Робітник фермерського господарства») Бокатенко Михайло,  переможець ІІІ етапу і учасник  ІV етапу V Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка й  викладач української мови та літератури Шара Ірина Михайлівна, що  підготувала переможця.

Нагородження Почесними грамотами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Бокатенко Михайло та Шара І.М. серед учасників ІV етапу V Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені  Тараса Шевченка, що пройшов у м. Кіровограді

новини ліцею | Переглядів: 261 | Додав: Lies | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

Під час виробничої практики учні групи № 32 разом з майстром в/н  Зборчим А.А. виготовляють залізобетонні кришки на люки з метою упорядкування каналізаційної системи ліцею.

новини ліцею | Переглядів: 271 | Додав: Lies | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

Учні групи № 25 з професії «Кухар, кондитер » проходять виробничу практику на підприємствах міста та району. Відпрацьовують вміння, навички згідно кваліфікаційної характеристики кухаря ІІІ розряду.

новини ліцею | Переглядів: 274 | Додав: Lies | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

Учні групи № 17 за професією «Робітник фермерського господарства разом з майстром в/н Копицею Л.Г. ознайомилися з інноваційним виробничим устаткуванням по визначенню якості молока. Відвідавши лабораторії ветсанекспертизи м. Знам’янка ринок «Залізничник» побачили ультразвуковий аналізатор якості молока «Екомілк», він вимірює по 6 показниках якість молока за короткий проміжок часу, витрачаючи мало електроенергії та не потребує хімічних реактивів. Спробували виміряти аналізатором якості молока жирність, білок, СЗМЗ, платність, точку замерзання, наявність води в молоці.

новини ліцею | Переглядів: 315 | Додав: Lies | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

Після проходження виробничої практики, яка передбачена робочим навчальним планом у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів навчальних груп № 22 за професією «Муляр; монтажник монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання» на встановлення кваліфікації муляр 3 розряду та № 37 за професією «Робітник фермерського господарства» на встановлення кваліфікації слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 3 розряду.

Наприкінці виробничої практики учні виконали кваліфікаційні пробні роботи на робочих місцях. Це дало змогу визначити рівень оволодіння учнями практичними вміннями та навичками з кваліфікації муляра – 3 розряду та відповідно слюсара з ремонту с/г машин та устаткування – 3 розряду.

У навчальному закладі ліцеїсти результативно та успішно виконали комплексні кваліфікаційні завдання з трьох предметів. Кваліфікаційна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, щоденники виробничої практики та прийняли відповідні рішення.

На фото учні групи № 22, викладач Ткаченко Л.І

На фото учні групи № 22, викладач   Сіренко В.Л.

На фото учні групи № 37, викладач Маценко О.В.

новини ліцею | Переглядів: 347 | Додав: Lies | Дата: 20.02.2015 | Коментарі (0)

Учні групи № 25 під керівництвом майстрів виробничого навчання продовжують надавати допомогу бійцям АТО, а саме приготували смачне пісочне печиво, яке було вручено бійцям АТО під час святкового  міського концерту в міському будинку дитячої творчості.

новини ліцею | Переглядів: 345 | Додав: Lies | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

В нашому навчальному закладі відбувся випуск учнів.        Педагогічний колектив щиро вітає випускників-учнів групи № 26, кваліфікованих робітників з професії «Кухар».

Бажаємо вам успіхів у трудовій діяльності, щастя в особистому житті, мирного неба над головою!

новини ліцею | Переглядів: 341 | Додав: Lies | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

В нашому навчальному закладі відбувся перший випуск учнів 2015р.        Педагогічний колектив щиро вітає випускників-учнів групи № 45, кваліфікованих робітників з професії «Кухар; кондитер».

новини ліцею | Переглядів: 340 | Додав: Lies | Дата: 06.02.2015 | Коментарі (0)

ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» вітає всіх з наступаючим  Новим роком!

Бажаємо щастя, добробуту та натхнення!

новини ліцею | Переглядів: 317 | Додав: Lies | Дата: 26.12.2014 | Коментарі (0)