Поетапна кваліфікаційна атестація

Після проходження виробничої практики, яка передбачена робочим навчальним планом у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів навчальних груп № 22 за професією «Муляр; монтажник монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання» на встановлення кваліфікації муляр 3 розряду та № 37 за професією «Робітник фермерського господарства» на встановлення кваліфікації слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування 3 розряду.

Наприкінці виробничої практики учні виконали кваліфікаційні пробні роботи на робочих місцях. Це дало змогу визначити рівень оволодіння учнями практичними вміннями та навичками з кваліфікації муляра – 3 розряду та відповідно слюсара з ремонту с/г машин та устаткування – 3 розряду.

У навчальному закладі ліцеїсти результативно та успішно виконали комплексні кваліфікаційні завдання з трьох предметів. Кваліфікаційна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, щоденники виробничої практики та прийняли відповідні рішення.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (20.02.2015)
Переглядів: 345 | Рейтинг: 0.0/0