У категорії матеріалів: 165
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Дуже насичено та емоційно пройшла п’ятниця 18 вересня в Державному навчальному закладі «Знам’янський професійний ліцей», адже там відзначали День спорту. Свято, яке пройшло під гаслом «Україна – здорова нація», почалося із святкової лінійки, після якої учням ліцею було запропоновано прийняти участь в   комбінованій естафеті.

Свої сили у змаганнях випробували не тільки учні, а й команда викладачів. Незважаючи на дух суперництва, учні щиро підтримували своїх майстрів та вчителів.

Перше місце в естафеті отримала команда групи №35 в складі: Наводнича Дар’я, Шишкіна Оксана, Денисенко Наталя, Криворучко Тимур, Буковська Оксана, Чернявський Іван, Толкущий Максим.

Друга половина свята була не менш яскравою. Для хлопців було влаштовано першість з волейболу.

Також можна було спробувати себе на влучність, спритність, витривалість.

Завершилося свято флеш-мобом. Всі учні ліцею прийняли участь в зарядці разом з викладачами.

Ми за здоровий спосіб життя!

Заступник директора з УВР                                   В.О.  Бейгуленко

новини ліцею | Переглядів: 318 | Додав: Lies | Дата: 15.10.2015 | Коментарі (0)

З 14 вересня в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» пройшов Тиждень знань правил дорожнього руху. В рамках тижня в кожній групі було проведено бесіду «Правила дорожнього руху. Що знаємо, чого дотримуємось»

Кожна група випустила тематичну стінгазету.

Дуже цікаво пройшла зустріч із представниками ДАІ. Учні ліцею із цікавістю приймали участь в бесіді, задавали питання, демонстрували свої знання правил дорожнього руху.

Заступник директора з УВР                     В.О.Бейгуленко

новини ліцею | Переглядів: 249 | Додав: Lies | Дата: 15.10.2015 | Коментарі (0)

9 вересня в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" відбулася зустріч колективу із волонтерами ГО "Знам'янське об'єднання "Майдан".

Розповіді про роботу волонтерів, про потреби українських солдат нікого не залишили байдужими. Координатор майдану Тишкевич Наталя Миколаївна виразила вдячність учнівському та педагогічному колективу за співпрацю та подарувала прапор України, привезений з місць бойових дій.

новини ліцею | Переглядів: 335 | Додав: Lies | Дата: 10.09.2015 | Коментарі (0)

Саме під такою назвою відбувся перший урок  в учнів 35 групи по спеціальності кухар, кондитер.   Попередньо учнями було проведено велику пошуково-дослідницьку роботу в ході якої було створено три проекти.

Над першим на тему «Українці в Другій світовій війні» працювала група під керівництвом Хейлика Б.   Другий проект «Афганська війна» підготувала група під керівництвом Наводничої  Д.    В рамках третього проекту «Герої не вмирають» було проведено велику роботу групою учнів під керівництвом Єрмолова В.   Особливу увагу було приділено волонтерській роботі, яку проводять учні під керівництвом майстра в/н Гетьманець Н. М.   В черговий раз учні  помилувались красою України, дізнались багато цікавого про її визначні місця, та героїв.   Класний керівник Свінченко І. А. та майстер в/н Гетьманець Н. М. побажали учням пронести у своїх серцях любов до рідного дому, своєї  Батьківщини.   На згадку про урок учні отримала у подарунок символічні жовто-блакитні серця

Класний керівник Свінченко І. А. та майстер в/н Гетьманець Н. М.

новини ліцею | Переглядів: 286 | Додав: Lies | Дата: 03.09.2015 | Коментарі (0)

1 вересня 2015 року ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" розпочав новий навчальний рік урочистою лінійкою. Також було проведено Перший урок на тему: "Україна-Єдина країна".

новини ліцею | Переглядів: 316 | Додав: Lies | Дата: 01.09.2015 | Коментарі (0)

ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" вітає всіх з початком нового навчального 2015-2016 року!

новини ліцею | Переглядів: 340 | Додав: Lies | Дата: 01.09.2015 | Коментарі (0)

30 червня в ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам групи №33 з професії «Штукатур, лицювальник, плиточник».

Тепла атмосфера, щирі емоції та численні слова подяки зробили захід яскравим та незабутнім.

Випускники привітали весь педагогічний колектив, та подякували за отримані знання, вміння та найцінніший досвід, отриманий в ліцеї.

В свою чергу, педагогічний колектив щиро вітає своїх випускників, бажає їм міцного здоров’я, великих успіхів та  справжнього щастя в житті.

Хай радість Вам життя дарує,

Щоб посміхались Ви весь час,

Любов і злагода панує,

Й достаток повниться щораз,

Щоб Ви добра мали багато,

А доля квітла, наче сад,

І щоб на Вас із неба падав

Лише щасливий зорепад!

новини ліцею | Переглядів: 327 | Додав: Lies | Дата: 03.07.2015 | Коментарі (0)

новини ліцею | Переглядів: 247 | Додав: Lies | Дата: 26.06.2015 | Коментарі (0)

23.06.2015р. в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" відбулося засідання обласної школи голів методичних комісій загальноосвітніх дисциплін з проблеми "Робота щодо впровадження сучасних педагогічних технологій"

новини ліцею | Переглядів: 340 | Додав: Lies | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (0)

Учнівський та педагогічний колектив ліцею не залишилися байдужими і прийняли участь в акції "Всі відтінки зеленого" 15 червня 2015 року розпочато плетіння маскувальної 20 метрової  сітки шматочками тканини, зібраної колективом ліцею. Робота продовжується кожного дня. Це саме те, що дуже необхідно нашим захисникам, і що кожен з нас в змозі допомогти.

Практичний психолог ліцею Іванина І.М.

новини ліцею | Переглядів: 287 | Додав: Lies | Дата: 18.06.2015 | Коментарі (0)