День спорту

Дуже насичено та емоційно пройшла п’ятниця 18 вересня в Державному навчальному закладі «Знам’янський професійний ліцей», адже там відзначали День спорту. Свято, яке пройшло під гаслом «Україна – здорова нація», почалося із святкової лінійки, після якої учням ліцею було запропоновано прийняти участь в   комбінованій естафеті.

Свої сили у змаганнях випробували не тільки учні, а й команда викладачів. Незважаючи на дух суперництва, учні щиро підтримували своїх майстрів та вчителів.

Перше місце в естафеті отримала команда групи №35 в складі: Наводнича Дар’я, Шишкіна Оксана, Денисенко Наталя, Криворучко Тимур, Буковська Оксана, Чернявський Іван, Толкущий Максим.

Друга половина свята була не менш яскравою. Для хлопців було влаштовано першість з волейболу.

Також можна було спробувати себе на влучність, спритність, витривалість.

Завершилося свято флеш-мобом. Всі учні ліцею прийняли участь в зарядці разом з викладачами.

Ми за здоровий спосіб життя!

Заступник директора з УВР                                   В.О.  Бейгуленко

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (15.10.2015)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0