Головна » Статті » Гуманітарний цикл

Засідання МК гуманітарного циклу

Засідання м/к гуманітарного циклу

В середу 4 жовтня відбулося чергове засідання м/к гуманітарного циклу.

Викладачі, члени м/к, прозвітували про результати олімпіад, проведених згідно плану, у жовтні.

Переможцями в олімпіаді з української мови та літератури стали: Єрмолов В. гр. №35 (І місце), Медведенко Р. гр. № 15 (ІІ місце), Копаленко Г. гр. № 15 (ІІІ місце)

Переможцями в олімпіаді з зарубіжної літератури стали учениці групи № 15 Іванова С.(І місце), Кузят Н. та Васюра А. (ІІ місце), Потоцька А. (ІІІ місце)

З історії – усіх завдань не виконав жоден учень, тому І місця не отримав ніхто, а ІІ і ІІІ місця відповідно зайняли учні групи № 12 Зикін В. і Сергієнко О.

Також було озвучено було остаточний варіант графіка проведення відкритих уроків і позакласних заходів.

Остаточно окреслено зміст методичних проблем викладачів (зі змінами та уточненнями)

У зв’язку з перенесенням акцентів на роботу з ІКТ, було прийнято рішення запросити на наступне засідання членів м/к природничо-математичного циклу, які пройшли курси Інтел 10. 1 за новою версією (голову м/к Самброс Т. В. та викладача інформатики Ступнікову С. В.) для обміну досвідом.

Голова м/к  Свінченко І. А.

Категорія: Гуманітарний цикл | Додав: Lies (10.11.2015)
Переглядів: 396 | Рейтинг: 0.0/0