Всеукраїнська акція з благоустрою території

На виконання спільного розпорядження обласної державної дміністрації та обласної ради "Про проведення в області щорічної акції з благоустрою "за чисте довкілля" та листа МОН України від 03.02.2014р. "Про участь у соціально-екологічній акції з прибирання зелених зон та благоустрою території" ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" на протязі 26-28 березня провів активну роботу по благоустрою території закладу. Спільними зусиллями учнів та працівників ліцею прибрано двір, спортивну площадку, військове містечко, квітники на території ліцею та вулиці: Партизанська, пров. Свердлова навколо ліцею (що складає приблизно 4000м2 )

200 учнів та 47 працівників ліцею залучилися до доброї традиції щовесни робити чистим довкілля. Організатори: директор С. А. Смоляков, старший майстер С. І. Комарь, завідуюча господарством О. А. Ємченко. Велика подяка за роботу учням та майстрам в/н груп №15 та №16 з професії "Кухар", №21 "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, водій"

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (31.03.2014)
Переглядів: 344 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0