ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ УЧНІВ

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – свято Покрови та День Українського козацтва.
    Покрова святкується в Україні не тільки як народно-релігійне, а й національне свято. Впродовж століть в Україні це свято набуло ще й козацького змісту та отримало другу назву Козацька Покрова.
     З метою відродження українських традицій,  пропагування військово-патріотичного виховання та підтримки Збройних Сил України 15 жовтня 2014 року ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» спільно із військовим комісаріатом відсвяткував День Українського козацтва. Лунали українські пісні, гуморески на військові теми, капітани команд – в українському вбранні. Проведені змагання з військово-спортивних багатоборств між навчальними групами, між юнаками та дівчатами.
       Відкрив змагання із словами привітання директор ліцею Смоляков С.А.
Привітали учнів ліцею і запрошені гості – заступник Знам’янсько-Олександрівського військового комісара Курільний О.В. та директор   Знам’янського МСТК ТСОУ Колебіденко В.О.
     В змаганнях прийняли участь 10 команд. Кожну команду активно підтримували уболівальники. Всі учасники з відповідальністю поставились до змагань і показали хороші результати. Але у боротьбі завжди є переможці.
Це учні груп 42, 31 та 25, які відповідно зайняли І, ІІ та ІІІ місця.
      Завершилось свято смачною солдатською кашею, яку приготували учні гр.№26 (професія «Кухар») на чолі з майстром виробничого навчання Комарь Т.І.
     Висловлюємо щиру подяку за практичну та технічну допомогу в проведенні змагань директору Знам’янського МСТК ТСОУ Клебіденку В.О. та заступнику комісара Знам’янсько – Олександрівського віськомату.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (20.10.2014)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 0.0/0