Відкритий урок "Технологія штукатурних робіт"
    17.03.2014р. в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" був проведений відкритий урок в рамках тижня будівельних професій з предмету "Технологія штукатурних робіт" - викладач Ткаченко Л. І. за темою "Декоративне опорядження поверхонь сучасними будівельними матеріалами".
    Мета уроку:
     -сформувати знання про методи виконання декоративної Венеціанської штукатурки;
     -сприяти формуванню в учнів навичок виконання декоративної Венеціанської штукатурки та різних фактур декоративної штукатурки із застосуванням новітніх технологій та сучасних будівельних матеріалів
    Цей захід сприяв розкриттю іноваційного потенціалу учнів, як одного з важливих компонентів підвищення рівня професійної компетентності учнів ЗПЛ будівельго профілю.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (21.03.2014)
Переглядів: 420 | Рейтинг: 0.0/0