Головна » Статті » новини ліцею

Вибори професії задоволені
    Зазвичай вибір професії молоді люди роблять на основі зовнішньої привабливості, наприклад, за рівнем зарплати, іміджу установи, престижності професії, за прикладом батьків, друзів. Але при цьому часто ігноруються, нехтуються якості власної особистості. І коли вибір професії невдалий, то він призводить до незадоволення собою, неефективності праці, невдалої кар'єри, безробіття та страждань від професійних хвороб. Тому питання вибору професії є надзвичайно важливим і непростим.
    Адже, коли людина впевнена у своєму виборі, знає, що займається своєю справою, повна ентузіазму, прагне довідадитя нового, творчо підходить до справи, враховує всі сторони, що впливають на вибір професії, може обрати ту професію, яка принесе задоволення, надасть можливість реалізувати свої здібності, нахили та плани на майбутнє - тоді вона стає відмінним професіоналом.
   Учні першого курсу ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" з повною впевненістю можуть сказати, що зробили вірний вибір професії.

     Із задоволенням відпрацюють уроки Виробничого начання, електромонтажники з освітлювання та освітлювальних мереж (гр. № 11), майстер в/н Соколович Ю. Ю., кухарі (гр № 15, 16) майстер Масковець Н. М., Комарь Т. І., де набувають якісних вмінь та навичок.
Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (22.01.2014)
Переглядів: 108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: