«Уклонімось низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити»

Урочиста лінійка, присвячена 70-річчу з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, була підготовлена та проведена учнями групи № 25,що навчаються по спеціальності «кухар, кондитер» під керівництвом класного керівника Свінченко І. А. та майстра виробничого навчання Гетьманець Н. М.
   Учні, не лише розповіли про буремні події 1944 року, а й поклали квіти на військове кладовище, згадавши із вдячністю імена воїнів – визволителів.
   Після лінійки відбувся урок мужності, на який були запрошені учасники АТО, випускники ліцею. Воїни розповіли учням про свою участь у бойових діях, а учні, в свою чергу, задали чимало питань солдатам. На прощання, учні подарували воїнам браслети національних кольорів,  виготовлені власними руками та побажали якнайшвидшого закінчення війни та повернення додому.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (12.11.2014)
Переглядів: 391 | Рейтинг: 0.0/0