Участь у Всеукраїнському конкурсі

Вітаємо учасника Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією: «Штукатур»

Герман Юлію Андріївну!

З посмішками, обіймами та словами подяки зустрічав колектив ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією: «Штукатур», ученицю випускної групи №33 за професією: «Штукатур; лицювальник-плиточник» Герман Юлію та майстра виробничого навчання Крилову Надію Іванівну. Конкурс проводився з 8 по 11 червня 2015р. у ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище», в якому взяли участь 25 учасників з усіх областей України. Завдання складалися з теоретичного та практичного турів. У практичному турі Юля зайняла почесне 5 місце.

Педагогічний колектив ліцею дуже гордий за свою випускницю і бажає їй успіхів і подальших перемог у житті!

Заступник директора Черновол Н.М.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (16.06.2015)
Переглядів: 256 | Рейтинг: 0.0/0