Толерантність -- освнова людського спілкування
Керівниками гуртка "Художнє слово" Білою Л. А. та бібліотекарем ліцею Яковиною Л. В.

20 листопада в ДНЗ ліцей був проведений захід, присвіячений міжнародному дню толерантності. В заході приймали участь учні груп №15 та 16 за спеціальністю "Кухар".

Перш за все обговорювали значення слова "телерантність", а потім проводили ігри: "квітка толерантності", "5 добрих слів", "дерево толерантності".

Вірші про толерантність учні слухали у виконанні учасників гуртка художнього слова -- Оксани Шишкіної, Вікторії Горіної та Богдана Хейлика.

Учасниками заходу пропонувались інтолерентні ситуації, які небхідно було вирішити толерантним шляхом.

Як підсумок заходу, учні ще раз обговорили, яке значення має слово толерантність та що необхідно кожному, щоб змінити себе, адже лише толерантність народів взагалі одна до одного, може змінити весь світ.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (23.11.2013)
Переглядів: 415 | Рейтинг: 0.0/0