Тиждень знань Правил Дорожнього руху

В Знам’янському професійному ліцеї з 09.09. 2013 по 13.09.2013р. пройшов Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «Дорожня грамота»

На протязі тижня провели учнівську лінійку на якій виступили заступник директора з НВР Іванина І.М., інженер з ОП Василенко А.Л. з дуже цікавою та корисною інформацією про необхідність дотримання Правил Дорожнього руху. Демонструвалась виставка інформаційної літератури на тему: «Безпека дорожнього руху».   В групах проведена  інформаційна година на тему: «Правила поведінки у разі ДТП». Також учні малювали, клеїли стіннівки.  Був проведений виховний захід на тему: «Правила дорожнього руху знай - проблем на дорозі не май». Дуже активно працювали  групи №31  Топчеєв Ю.. Шпаковський О., Канишев Д. та Василенко Д.  Також проведений конкурс з фігурного маневрування на автомобілі: «Великі перегони». В конкурсі взяли участь майстри в/  Афанасієнко С.М., Кирилов В.М., Буглак С.Г..

Підведення підсумків проведеного тижня показав необхідність знань Правил Дорожнього руху та їх обов’язкове дотримання.

На фото плакат групи № 22 «Муляр; монтажник, електрозварник», майстер в/н Зборчий А.А., класний керівник Манько М.В.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (08.10.2013)
Переглядів: 483 | Рейтинг: 0.0/0