Тиждень продовжується!
    З 24.02.2014р. по 28.02.2014р. в Знм'янському професійному ліцеї пройшов тиждень вантажопідйомних машин та електротехнічних дисциплін в, якому приймали активну участь учні 1,2,3 курсів з професій "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, водій атотранспотртних засобів" та 2 курсу з  професії "Робітник фермерського господарства". Після проведення відкритих уроків виробничого навчання майстрів Кірілова В. М. та Чучупаки А. В. тиждень продовжили -- веселі, різнобарвні газети, в, яких знайшлася цікава інформація для всіх, прикрасили перший поверх ліцею.

27.02.2014р. в кабінеті №8 пройшов позакласний захід на тему "Охорони навколишнього середовища". Активними учасниками заходу показали себе учні групи №21: Петров Сергій, Дієгуц Олександр, Дібрівний Денис, Книш Олександр. Провів захід майстер виробничого навчання Кірілов В. М.

28.02.2014р. в кабінеті №8 був проведений захід на тему "Знання правил дорожнього руху - запорука безпеки". Група №31 з викладачем Маценко О. В. провели вікторину, учні були веселі, зіцікавлені у перемозі і дуже активні. Особа подяка учням: Абрамовський Руслан, Єрьоменко Борис, Канишев Дмитро, Топчеєв Юрій, Шпаковський Олег, Дієгуц Олександр та Горащенко Максим.

Професійний тиждень був проведений з метою узагальнення та систематизації набутих знань та вмінь учнів, популяризації обраної професії, голова методичної комісії Маценко О. В. вважає, що тиждень пройшов успішно, поставлені цілі досягнено.
Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (04.03.2014)
Переглядів: 292 | Рейтинг: 0.0/0