Тиждень присвячений 200-річчю Т. Г. Шевченка
    З 3 по 7 березня в ДНЗ "Знам'янський професійний лцей" пройшов тиждень гуманітарних дисциплін, присвячений 200-річчю з Дня народження Великого Кобзаря. Він був насичений цікавими заходами.
    Розпочався тиждень з літературного марафону "Невмирущий дух поета". Було поставлено рекорд з читання "Кобзаря" Т. Г. Щевченка. Одночасно поезію читали 120 учнів та співробітники ліцею.
    Цікавим був і актуальний репортаж на тему "Шевченко-великий як світ", під час проведення якого викладач Бейгуленко В. О. разом з учнями групи 15, 11, 12, 23 продемонструвала присутнім, як шанують Т. Г. Шевченка в англомовному світі.
    Шара І. М. долучила учнів до творчості Великого Кобзаря його через музику. Капела бандуристів заспівала пісень на вірші Шевченка, співробітник музею Моліс коротко ознайомив учнів з фондами музею та запросив відвідати "Кобзареву світлицю".
    Корінчук З. В. з учнями 15, 11, 21, 23 груп ознайомили глядачів з історією мрій, надій, розчарувань поета, провівши захід на тему "Жінки в драмі кохання Т. Г. Шевченка"
    Щербина Т .І. разом з учнями групи №27 провела флеш-моб "Маловідомі факти з життя великого поета".

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (12.03.2014)
Переглядів: 260 | Рейтинг: 0.0/0