Семінар

8 листопада 2014р. в закладі був проведений обласний семінар-практикум на тему "Активізація навчальної діяльності учнів шляхом використання продуктивної технології навчання для педагогічних працівників будівельного профілю." Відкрив семінар – директор закладу Смоляков Сергій Анатолійович.
     З метою підвищення рівня професійної компетентності та обміном досвіду, методична комісія з професій будівельного профілю ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» підготувала виставку методичних наробок, дидактичного забезпечення уроків, розробленого власноручно, творчих робіт учнів-випускників.
    Викладач професійно-теоретичної підготовки Сіренко В.Л. провела відкритий урок з предмету «Матеріалознавство» на тему «Властивості розчинових сумішей» в учнів  ІІІ курсу, група № 33 по професії «Штукатур; лицювальник-плиточник», а майстер в/н Гонтар В.Г. продемонстрував заключний інструктаж уроку виробничого навчання з професії «Муляр» на тему «Мурування стін, простінків, кутів з використанням лицьової цегли» в учнів групи № 22.
     Уроки були проведені з використанням продуктивної технології навчання, на яких учні активно приймали участь у кожному із етапів уроків.
    Семінар пройшов у теплій, дружній атмосфері. Педагогічні працівники будівельного профілю ПТНЗ області під керівництвом методиста державного закладу «Навчально - методичний кабінет» професійно-технічної освіти у Кіровоградській області» Спірідонової Н.В. обмінялися досвідом з проблеми семінару, виконали практичну роботу, отримали консультації.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (20.10.2014)
Переглядів: 296 | Рейтинг: 0.0/0