Проект "Профорієнтація"

В закладі розпочав роботу проект "Профорієнтація" розрахований на школярів (випускників) та їхніх батьків, викладачів і методистів. Головне завдання проекту - допомогти сучасній молоді свідомо підходити до вибору майбутньої професії; показати реальну ситуацію з дефіцитом професіональних кадрів на ринку праці України та Кіровоградської області; виправити негативний імідж "непрестижних" спеціальностей; надати користувачам необхідну контактну інформацію; ознайомити з умовами навчання, матеріальною базою ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей".

07.04.2014р. відбулася зустріч зі школярами 8 класу навчально-виовного комплексу "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей". Школярі переглянули виставку технічної творчості, відеофільм "Знам'янський професійний ліцей", відвідали навчально-виробничі майстерні закладу, прослухали інформацію заступника директора ліцею Черновол Н. М.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (10.04.2014)
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0