Продуктивна технологія навчання
Продуктивна технологія навчання, як шлях забезпечення стійких знань учнів

28 січня 2013 року в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" в групі №16 відбувся відкритий урок виробничого навчання на тему: "Механічна кулінарна обробка м'яса. Приготування порціонних напівфабрикатів" із застосуванням продуктивної технології навчання.
    Урок проводила майстер в/н ІІ-категорії Комарь Т. І.
    На уроці використовувалися ПК, проектор, картки-завдання, інструктивно-технологічні картки. Майстер продемонструвала такі методи і прийоми навчання: словесний, наочний, словесно-роз'яснювальний, слайд-шоу, перегляд відеороликів, репродуктивний, самостійна робота, аналіз досягнень результатів учнів.
    Урок пройшов в активній співпраці майстра та учнів. Обрані кращі роботи. З'ясовані типові помилки та способи їх усунення, вирішені проблемні ситуації. Кожен урок виробничого навчання -- це забезпечення стійких знань, вмінь та навичок учнів.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (30.01.2014)
Переглядів: 377 | Рейтинг: 0.0/0