Поетапна атестація Штукатур 4 розряду

Після проходження виробничої практики, яка передбачена навчальним робочим планом ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей", проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів навчальної групи № 23 за професією "Штукатур; лицювальник-плиточник", майстри виробничого навчання Крилова Н. І. та Шматкова Г. К.

Учні виконали кваліфікаційні роботи в майстерні ліцею, що дало змогу визначити рівень оволодіння учнями професійними практичними вміннями та навичками з кваліфікації штукатура 4 розряду. Практичні завдання складалися з опорядження поверхонь гіпсовими полімермінеральними штукатурками.

Теоретичні знання ліцеїсти продемонстрували на комплексному екзамені, виконавши тестові завдання з предметів технологія штукатурних робіт, матеріалознавство, будівельне креслення. Кваліфікаційна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, щоденники виробничої практики та прийняли рішення про присвоєння учням відповідної кваліфікації штукатура.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (14.05.2014)
Переглядів: 664 | Рейтинг: 0.0/0