Головна » Статті » новини ліцею

Педагогічна рада

Працює педагогічна рада

10 січня 2014 року в ліцеї проведено Педагогічну раду, на якій обговорювались питання підсумків навчально-виробничої та навчально-виховничої діяльності закладу за 1-й семестр 2013/2014 навчального року. Проведено моніторинг успішності учнів ліцею порівняно з минулими роками. З доповідями виступили: заступник з навчально-виробничої роботи Черновол Наталія Миколаївна, методист ліцею Григорьєва Ірина Юріївна, спеціаліст з охорони праці Василенко Аліна Леонідівна.

В обговоренні взяли участь: директор ліцею Смоляков Сергій Анатолійович, старший майстер Комар Сергій Іванович, практичний психолог Іванина Інна Миколаївна, керівник фізичного виховання Степанова Людмила Володимирівна. Прозвітували про кожну навчальну групу майстри виробничого навчання та класні керівники.

Педагогічною радою окреслено напрями удосконалення навчально-виробничого процесу, визначено шляхи розвитку окремих напрямів розвитку ДНЗ"Знам'янський професійний ліцей", винесено догану учням, які мають заборгованість за І-й семестр без поважних причин.

Наприкінці засідання Педагогічної ради директор ліцею подякував педагогічний колектив за навчання та виховання майбутніх кваліфікованих робітників та побажав терпіння, міцного здоров'я та творчої наснаги у Новому році

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (20.01.2014)
Переглядів: 105 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: