Обласний конкурс

22 квітня 2015р. відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Кіровоградської області з професії «Штукатур». Переможецею стала учениця ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» - Герман Юлія, майстер в/н Крилова Н.І.Юлія під час конкурсу якісно організувала робоче місце, приготувала декоративну суміш, якісно виконала роботу по нанесенню та формуванню фактури декоративної суміші СТ-36 з дотриманням вимог охорони праці та техніки роботи з інструментом.Сподіваємось, що майбутні будівельники, підготовлені нашим закладом і надалі будуть високо тримати марку, вдосконалювати свою професійну майстерність, радувати людей своєю роботою.

Велика вдячність Герман Юлії та педагогічному колективу, який надав знання та вміння «Кращому штукатуру області»

Заступник директора з НВР Черновол Н.М.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (29.04.2015)
Переглядів: 335 | Рейтинг: 0.0/0