Новорічні подарунки для героїв України!

В ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» пройшла акція «Новорічні подарунки – для земляків, що служать на Сході України». В колективі учнів та працівників ліцею не залишилося жодної людини, яка б не прийняла участь, не зробила свій внесок у подарунок від «Діда Мороза» служачи у зоні АТО. 13 навчальних груп, адміністрація ліцею, майстри виробничого навчання, викладачі, бухгалтерія, секретарі, вихователі, працівники господарської частини з любов’ю, турботою, з найкращими намірами та побажаннями у Новому році спакували подарунки для побратимів, земляків – знам’янчан. Цукерки, печиво, чай, кава, льодяники від кашлю, фрукти, сало, ковбасні вироби, ялинки (зроблені власноруч), свічки, електричні подовжувачі (зроблені власноруч учнями № 21 «Електромонтажник») та багато інших необхідних дрібниць і продуктів, листівок із теплими словами отримають батьки, брати, чоловіки, і кохані, друзі, сусіди учениць  та працівників ліцею, і сподіваємось зігріють їм душі, викличуть посмішку і піднімуть настрій мужнім хлопцям і чоловікам, які оберігають наш спокій, і будуть святкувати Новий рік не вдома з сім’єю, а в суворих умовах на Сході країни.  Перемоги нам всім у Новому році, зі святом!

Заступники директора:

Черновол Н.М.

Григор’єва І.Ю.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (24.12.2014)
Переглядів: 242 | Рейтинг: 0.0/0