НІКОЛИ ЗНОВУ

Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті і примирення, учні державного навчального закладу «Знам’янський професійний ліцей» поклали до пам'ятника загиблим солдатам на військовому кладовищі власноруч виготовлену гірлянду з маками. До заходу були залучені військовослужбовці Кіровоградського 17 Батальйону 57 ОМБР Огір А.Г., Чернега М.В., Федів А.Я. та випускники ліцею – учасники АТО Дончик Іван та Шаповалов Іван.

З 1 квітня в ліцеї проходила акція пам'яті за загиблими у Другій світовій війні «Квіти пам’яті» в рамках якої учні кожної групи виготовили маки, якими і була прикрашена гірлянда.

Учні групи № 25 з професії «Кухар; кондитер» виготовили найбільшу кількість квітів і вийшли з пропозицією до учнів шкіл міста: на наступний рік до відзначення Дня пам’яті і примирення, виготовити 6,5 тисяч маків, - саме стільки наших земляків загинуло на фронтах.

Адміністрація ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» звертається до редакції газети «Знам’янські вісті» підтримати нашу пропозицію і надати цій акції інформаційну підтримку.

Викладач історії І.А.Свінченко

Заступник директора Н.М.Черновол

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (13.05.2015)
Переглядів: 379 | Рейтинг: 0.0/0