Навчаючись-учись

12 червня 2014р. в ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей" працювала молода школа молодого заступника директора із навчальної роботи з теми "Моніторинг якості навчальних досягнень учнів". Організатором семінару був ДЗ НМК ПТО, який представляв заступник директора А. П. Шолудько і методист закладу Н. А. Манукян.

Презентували досвід заступник директора з НМР І. Ю. Григор'єва та викладач фізики Т. В. Самброс. Тема школи виявилась дуже актуальною, тому виступи викликали бурхливу дискусію. Мультимедійні презентації підготовлені педпрацівниками були змістовними, а система роботи досвідченого заступника з НМР І. Ю. Григор'євої став дуже корисним для починаючих.

Заключним етапом семінару був навчальний практикум, на якому було відпрацьовано алгоритм дій щодо проведення моніторингу якості навчальних досягнень учнів з боку адміністрації, методичної комісії, викладачів.

В ході проведення рефлексії з'ясувалось, що спільна праця учасників школи стала корисним надбанням для молодих заступників.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (13.06.2014)
Переглядів: 359 | Рейтинг: 0.0/0