Наші учні одні із кращих в області

19 жовтня 2014р. на базі Знам'янського ТСОУ відбулися обласні змагання з військово-спортивних видів багатоборств. В цих змаганнях прийняли активну участь учні ДНЗ "Знам'янський професійний ліцей", двоє, з яких зайняли призові місця в особистому заліку. Це Воєвідко Дмитро (ІІІ місце - спортивне метання ножів і ІІ місце - неповне розбирання та складання АК) та Овсянік Катерина - учениця 2 курсу з професії "кухар; кондитер" з 44 юнаків посіла (1-ше місце - неповне розбирання та складання АК).

Наша держава може мати надію на підростаюче покоління - захисників Вітчизни!

Викладач предмету                                                                                                  С. І. Комарь

Захит Вітчизни

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (21.10.2014)
Переглядів: 292 | Рейтинг: 0.0/0