Ми за легальну зайнятість!

14 травня 2015 р. в рамках програми пенсійного фонду «Ми за легальну зайнятість» відбувся квест за участі учнів групи № 25.   Стартував квест в приміщення ліцею. Тут  команди-учаниці представили себе та отримали роз’яснення умов гри від І заступника начальника управління ПФУ  О. М. Дякової.    І етап квесту відбувся в приміщенні міськвиконкому, де учнів приймав державний реєстратор підприємців Знам’янського МНУЮ Нестеренко Л. В. Тут команди  успішно пройшли етап реєстрації підприємницької діяльності.   ІІ етап відбувся в приміщенні податкової інспекції міста. Тут команди, за допомогою головного. державного ревізора-інспектора Руденка В. О., стали на облік і обрали систему оподаткування.   Фінішував квест у приміщенні пенсійного фонду. Тут учні виконали фінальні завдання: заключили трудовий договір і склали звіт про сплату єдиного внеску найманих осіб.   По закінченню начальник управління пенсійного фонду Суслов Л. Г. вручив грамоти і призи командам-переможцям.

Класний керівник  Свінченко І. А. та майстер в/н Гетьманець Н. М.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (19.05.2015)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 0.0/0