МИ – НАЦІЯ ЄДИНА, ТВОЇ МИ ДІТИ, УКРАЇНО!

Перший урок під такою назвою пройшов 1 вересня в групі №45 ДНЗ ЗПЛ. Учні підготували цікаву інформацію про історичні шляхи становлення української нації, вікову боротьбу  нашого народу за незалежність. Класний керівник Самброс Т.В. і майстер виробничого навчання Буглак С. Г. показали  презентацію  відеоматеріалів сучасного етапу боротьби українців за свободу – починаючи з подій на Майдані  і до війни на Сході України з сепаратистами. Учні групи – майбутні захисники України – гаряче підтримали єдність українського народу і української держави. Майбутні будівельники  виявили готовність  докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше відбудувати зруйноване для відновлення промислово – економічного потенціалу рідної країни.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (06.09.2014)
Переглядів: 584 | Рейтинг: 0.0/0