Методика розробки та застосування засобів навчання на уроках професійної підготовки

10 квітня на базі Знам'янського професійного ліцею були проведені засідання обласних шкіл викладачів технічно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання, які мають стаж роботи до 1 року, з проблеми "Методика розробки та застосування засобів навчання на уроках професійної підготтовки".

У першій частині заходу слухачі школи змогли визначити рівень своєї обізнаності, а потім поглибити і закріпити свої теоретичні знання з проблеми, яка розглядалась, шляхом експерт-діагностики, презентації та методичного інструктажу. У другій - відпрацювати методику створення та використання дидактичних засобів навчання на основі представленого досвіту роботи педагогічних працівників професійної підготовки Знам'янського професійного ліцею.

Відвідали уроки з тем: "Приготування напівфабрикатів з котлетної масси: тюфтелі, рулет", професія "Кухар" (виробниче навчання Комарь Т. І.), "Мурування стовпа перерізом 2х2 цеглини за трирядною системою перев'язки швів", професія "Муляр" (виробниче навчання Зборчий А. А.), "Плитки для вертикального лицювання", предмет "Матеріалознавство" (теоретичне навчання Сіренко В. Л.) дали можливість присутнім прослідкувати особливості використання різних засобів навчання на конкретних етапах уроку, а презентація досвіду роботи викладача Здоровенко Н. Я. (спеціальні дисципліни з професії "Кухар") розкрила молодим педагогам методику створення та застосування сучасного комплексу дидактичних засобів навчання.

Проведений дебрифінг показав, що слухачі школи засвоїли методику розробки та використання дидактичних засобів навчання та готові до використання отриманих знань в своїй педагогічній діяльності.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (17.04.2014)
Переглядів: 323 | Рейтинг: 0.0/0