Кращий штукатур 2015р.

На початку квітня у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» на загальноліцейному етапі конкурсу професійної майстерності з професії «Штукатур» було обрано кращого «Штукатура» . Ним стала учениця групи № 33 Герман Юлія. Конкурс проводився з метою розвитку професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, освоєння учнями сучасних матеріалів та інноваційних технологій виконання робіт, популяризація серед молоді робітничих професій.Програмою конкурсу були передбачені завдання для перевірки як теоретичних знань, так і практичних вмінь. Майстер виробничого навчання Крилова Н.І. та викладачі Ткаченко Л.І., Сіренко В.Л. продовжують працювати з переможницею для підготовки її в обласному етапі конкурсу.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (28.04.2015)
Переглядів: 284 | Рейтинг: 0.0/0