Головна » Статті » новини ліцею

День похилого віку

   Зустріч різних поколінь                

           1 жовтня в нашій державі відзначався День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до старших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави. В цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, була  чудова нагода сказати теплі слова подяки ветеранам праці, пенсіонерам Знам’янського професійного ліцею за їх внесок у розвиток нашого навчального закладу, країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

            Зустріч пройшла у чудовий теплий день на «Галявині Ветеранів», з гарним настроєм, усмішками, спогадами, піснями та гуморесками, конкурсами і віршам, які ще більше об’єднали різні покоління, що працювали і працюють у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей» з метою виховання молоді, підготовки висококваліфікованих робітників та підготовки їх до активного життя у суспільстві.

 

            Для тих, хто не зміг прийти на зустріч з колегами, весь дружний колектив ліцею говорить: Ваша щоденна праця, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.
Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги і турботи близьких! Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім’ям, успіхів, активного довголіття!

Заступник директора Н.М.Черновол

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (15.10.2015)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: