Бережи здоров'я з молоду
    З метою: дати можливість учням зрозуміти, що однією з найбільших цінностей лдюдини є її здоров'я, розвивати бажання вести здоровий спосіб життя; виховувати моральну і фізично здорову особистість із почуттям відповідальності за власне здоров'я в державному навчальному закладі "Знам'янський професійний ліцей" з 20.01.2014р. по 24.01.2014р. пройшов Тиждень сприяння здорового способу життя на тему "Бережи здоров'я з молоду!"
    На протязі тижня була проведена учнівська лінійка, на якій виступали заступник директора з НВР Іванина І. М., інженер з охорони праці Василенко А. Л. з цікавою та корисною інформацією що слід робити, щоб зберегти здоров'я
    Бібліотекарем ліцею підготовлена виставка інформаційної літератури на тему: "Здоров'я -- найвища цінність"
    В навчальних групах класними керівниками проведена виховна година на тему, "Здоровим будь!". Вихователем гуртожитку проведено виховний захід на тему: "молодь обирає здоровий спосіб життя!". Активну участь прийняли Сітніченко Ю., Гаращенко М., Фарбей І.
    Переглянуті відеоматеріали : "Наслідки шкідливих звичок"  медичний працівник ліцею Л. П. Ніколаєва провела з учнями інформативно-виховний виховний захід на тему: "Разом подолаємо туберкульоз".
    Проведений конкурс в розв'язуванні кросвордів "Основи здоро'я в кросвордах". Переможцями в конкурсі стали учні гр. №12 Ратушний Павло та Шуліка Вадим.
    Також учні спробували свої сили у грі-вікторині  "Зроби свій вибір на користь здоров'я", яку провела керівник фізвиховання Л. В. Степанова
    Переможцем гри стали учні групи №21
    Заходи Тижня пройшли цікаво, змістово, організовано та завершилися підсумковою лінійкою.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (06.02.2014)
Переглядів: 283 | Рейтинг: 0.0/0