25 березня 2015 р. – день відкритих уроків у ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей»

Викладач І категорії Черновол Наталя Миколаївна провела урок з предмету «Організація виробництва та обслуговування» на тему: «Столові прибори та столова білизна» в учнів 2 курсу, групи № 25 по професії: «Кухар; кондитер». Методична проблема уроку: активізація пізнавальної діяльності учнів шляхом використання продуктивної технології навчання. Під час уроку учні переглянули презентацію з новою інформацією, склали опорний конспект, спів ставили теорію з практикою на натуральних зразках; виконали нескладні завдання по підбору до вказаних страв столових приборів і провели короткі досліди. В результаті зацікавлено працювали і опанували тему уроку.

Під час уроку учні індивідуально та в складі відділення практично начилися приймати стройове положення та виконувати повороти на місці. Викладач постійно контролював виконання вправ та вказував на помилки.

Учні з задоволенням працювали і опанували тему уроку.

25 березня2015 року викладачем Шарою І.М.  проведено відкритий урок  з української мови на тему :  «Тематичні  виписки, тези, конспект прочитаної науково - популярної  статті (за профілем)». Учнів І курсу  17 групи на основі раніше вивченого матеріалу поглибили знання, про роботу із науково – популярною  статтею професійного спрямування, видами її опрацювання. На уроці були присутні О.Гарбар , методист НМК ПТО та викладачі й майстри ліцею. На фото : О.Гарбар , методист НМК ПТО та викладачі й майстри ліцею,  учні І курсу  17 групи, викладач Шарою І.М.

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (30.03.2015)
Переглядів: 318 | Рейтинг: 0.0/0