Знам’янко рідна моя!

Як же тебе не любити, Знам’янко рідна моя!

Саме так називався виховний захід проведений у групі № 15 (Кухар-кондитер).

Учні -- Наводнича Дарья,  Орас Ганна,  Кобзаренко Валентина, Овсяник Катерина, Карачун Андрій та Хейлік Богдан під керівництвом класного керівника Свінченко І. А та майстра в/н Московець Н. М. підготували змістовні проекти про історію створення визначних пам’яток нашого міста. Свої роботи учні представили у вигляді мультимедійної презентації, стіннівки та виступів.

Цікавими були також ідеї учнів щодо майбутнього Знам’янки під час проведення інтерактивної гри «Добудуй своє місто».  З цікавими ідеями щодо майбутнього нашого міста виступили  усі учні.

Тож майстер та класний керівник висловили своє задоволення, що наші майбутні кухарі виявились ще й вправними архітекторами, небайдужими до свого міста, своєї Батьківщини. То ж майбутнє країни – у надійних руках!

Категорія: новини ліцею | Додав: Lies (13.09.2013)
Переглядів: 497 | Рейтинг: 0.0/0